Kde točíme

Kde točíme

Hlavní stanoviště , kde pivo vaříme, nám rozhodně nestačí, a proto můžete naše pivo ochutnat na čepu i na dalších portášských stanovištích, které se neustále rozrůstají.

Jak už jistě víte, Portášové v minulosti nikdy nesměli chybět tam, kde se něco dělo. Stejně tomu tak je i u nás Portášů, a tak zakládáme v průběhu roku svá přechodná stanoviště tam, kde je zábava, kde to žije a kde se lidé chtějí bavit.

A víte co Vás na našich stanovištích čeká? Je to prosté: PORTÁŠ – pivo strážců hor.

Neváhejte si zpříjemnit den a sejděme se společně na stanovišti.

Těšíme se na Vás!

Staňte se fanoušky  pivovaru Portáš na facebooku a už Vám nic neunikne…

 

Naše STANOVIŠTĚ:


Krásenský pivovar – již brzy budete moci vyrazit na dobré pivo do stylového pivovaru v samotném centru Valašského Meziříčí. Kromě piv vařených přímo zde můžete vyzkoušet také náš Portáš!


Pivnice Zlatý Orel – Ostraváci, máte chuť na skutečně dobré pivo? Nejen pro Vás, ale pro všechny příznivce kvalitního piva máme dobrou zprávu. Již otevřeno, stavte se „na jedno“!

Velká zahrada je otevřena denně od 14 – 22 hodin a na děti čeká nové dětské hřiště, takže o zábavu postaráno. Kdyby chtělo sprchnout, pak si můžete pivko vychutnat na terase, nebo uvnitř. Každý si najde určitě to své.

Portáš se na vás těší na adrese: Žižkovská 186/15, 72400

 


Horský hotel Portáš – ochutnat naše pivo můžete také na hotelu Portáš nacházejícím se ve známém středisku Javorníků Portáš – Kohútka. Budova hotelu byla postavena v roce 1932 přímo pod vrcholem Stolečný, kde měli podle legend své stanoviště valašští strážci hranic „Portáši“ a dodnes si udržela svůj styl tradiční horské stavby.

Hotel je prakticky na samotě, takže nabízí ideální podmínky k nerušené relaxaci uprostřed horské přírody a ochutnávce našeho piva v naprosté pohodě.

Více na stránky (www.hotelportas.cz)


ICafé Zašová – ochutnat naše pivo můžete samozřejmě i v naší domovské obci. Zavítejte do ICafé v Zašové a dopřejte si nejenom naše pivo, ale také bohatý kulturní program. Veškeré dění můžete sledovat na facebook.com/iCafeZasova/.