Kde točíme

Kde točíme

Hlavní STANOVIŠTĚ, kde pivo vaříme, nám rozhodně nestačí, a proto můžete naše pivo ochutnat na čepu i na dalších portášských STANOVIŠTÍCH, která se neustále rozrůstají…

Jak už jistě víte, Portášové v minulosti nikdy nesměli chybět tam, kde se něco dělo. Ne jinak je tomu i u naší party Portášů, která zakládá v průběhu roku svá přechodná STANOVIŠTĚ tam, kde je zábava, kde to žije a kde se lidé chtějí bavit.

A víte co Vás na našich STANOVIŠTÍCH čeká? Je to prosté: PORTÁŠ – pivo strážců hor. A nezapomínáme ani na zábavu a dobré jídlo, které ke kvalitnímu pivu nesmí chybět.

Neváhejte si zpříjemnit dopoledne, poledne, odpoledne či večer a sejděme se společně „NA STANOVIŠTI“ – alespoň „na jedno“.

Těšíme se na Vás!

Staňte se fanoušky naší party Portášů na facebooku a už Vám nic neunikne…

Naše STANOVIŠTĚ:


Krásenský pivovar – již brzy budete moci vyrazit na dobré pivo do stylového pivovaru v samotném centru Valmezu (Valašského Meziříčí). Kromě piv vařených přímo tam můžete okoštovat také náš Portáš!


Pivnice Zlatý Orel – Ostraváci, máte chuť na skutečně dobré pivo? Nejen pro Vás, ale pro všechny příznivce kvalitního piva máme dobrou zprávu. Již otevřeno, stavte se „na jedno“!

Velká zahrada je otevřena denně od 14 – 22 hodin a na děti čeká nové dětské hřiště, takže o zábavu postaráno. Kdyby chtělo sprchnout, pak si můžete pivko vychutnat na terase, nebo uvnitř. Každý si najde určitě to své.

Portáš se na vás těší na adrese: Žižkovská 186/15, 72400

 


Horský hotel Portáš – ochutnat naše pivo můžete také na hotelu Portáš nacházejícím se ve známém středisku Javorníků Portáš – Kohútka. Budova hotelu byla postavena v roce 1932 přímo pod vrcholem Stolečný, kde měli podle legend své stanoviště valašští strážci hranic „Portáši“ a dodnes si udržela svůj styl tradiční horské stavby.

Hotel je prakticky na samotě, takže nabízí ideální podmínky k nerušené relaxaci uprostřed horské přírody a ochutnávce našeho piva v naprosté pohodě.

Mrkněte na stránky (www.hotelportas.cz) a vydejte se na cestu! 🙂


ICafé Zašová – ochutnat naše pivo můžete samozřejmě i v naší „rodné“ vísce. Zavítejte do ICafé v Zašové a dopřejte si nejenom naše pivo, ale také bohatý kulturní program. Veškeré dění můžete sledovat na facebook.com/iCafeZasova/.

 

 

… a o další STANOVIŠTĚ se stále rozrůstáme. Sledujte nás! 🙂